1. ПСИХОЛОГІЧНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ

 

Ви можете звернутися до нас за психологичною допомогою з приводу різних проблем. Не вирішуйте проблеми на одинці, якщо можна зателефонувати психологу і просто поспілкуватися. Якщо ви переконаєтеся що спілкування має сенс, то ми призначимо декілька консультацій он-лайн або в спеціальному зручному кабінеті.

2. ПСИХОТЕРАПІЯ

 

Це лікування за допомогою психотерапевтичних методів. Адже, ще Сократ сказав, що неможливо лікувати тіло, не сціливши душу. Важливо довіряти психотерапевту в процесе психотерапевтичної роботи, разом підібрати найбільш підходящі методи, кількість необхіднихсеансів психотерапії. Дуже багато психосоматичних хвороб потребують комплексної консультації декількох специалистів: невропатолога, психолога, сексопатолога, котру ми можемо надати.

В процесі роботи ви отримаєте робочий щоденник, методичні матеріали, которі допоможуть вам в процессі психотерапії. Можливі сеанси по скайпу і в спеціальному приміщенні нашого центру.

3. ЛІКУВАЛЬНИЙ І ПРОФІЛАКТИЧНИЙ МАСАЖ

Масаж є важливим аспектом медико-психологической реабілітації. Ми пропонуємо обовязково включати його в любу програму реабілітації. Це може бути класичний масаж, котрий відновлює нормальне функціонування всіх органів тіла, підвищує імунітет і адативність, покращує обмін речовин. 

В нашему Центрі можливо також проведення спортивного, медового, релакс-масажа, арома-масажа,  тайського масажа. 

4. МАСТЕР-КЛАСИ, ЛЕКЦІЇ, ТРЕНІНГИ

        

Замовте потрібний вам захід!

 1. АРТ-терапія (МАК)   В ПСИХОТЕРАПЕВТИЧНІЙ РОБОТІ

       Мастер-класс                                  Час проведения: 50 хв.

Ціль: вдосконалення навичок володіння методиками роботи з асоціативними метафоричними картами в психотерапевтичній роботі.

Набор колод МАК:  колода «COPE», колода «Лікувальний живопис», колода «Стоп-стресс!», колода «TANDOO», колода «PERSONA».

5. РОЗРОБКА САЙТА ПСИХОЛОГА, ЛІКАРЯ

 

Багато фахівців мріють про успіх в професійній діяльності. Працюючи в сучасних умовах, спеціаліст в сфері медико-психологічних послуг з часом усвідомлює, що йому потрібен власний сайт! Це може бути сай-візитка, або сайт компанії, цілого інститута. 

Ми можемо допомогти вам створити ваш інтернет-ресурс, ваш саш сайт з нуля!