Релакс-терапія для кожного

Релаксація є достатньо нескладним і надійним способом заспокоїтися, розслабитися, подолати стрес. Це важливий метод профілактики та подолання психосоматичних розладів. Релаксацію можуть використовувати як досвідчені фахівці так і всі, хто просто цікавиться психологією.

Реабілітація - відновлення втраченого

Так сталося, что сторінка життя розірвана? Щось розбито, втрачено ? На жаль, сучасне життя, насичене стресами, неприємностями, конфліктами, хворобами не рідко піддається впливу психотравмуючих подій.

ПСИХОЛОГІЯ ФОТОЗЙОМКИ

В рамках науково-дослідницької програми Центра ппсихологічної підтримки «Арттерапія як стиль життя», ми підготували цікавий матеріал по психології фотозйомки, котру також можливо розглядати, як частину роботи зі стресом, шлях саморозвитку і просто стильного життя.

Конкурс: "Придумай казку"

Всіх дітей від 4х до 16ти років ми запрошуємо присилати нам в редакцію Центра свої придумані казки, фантастичні історії, смішні розповіді. Найкращі роботи будуть опубліковані на сайті і відмічені призами. Форма для зв’язку в кінці сторінки.

Контроль над мисленням

Розуміти, контролювати мислення важливо, адже за допомогою усвідомленого контролю ми можемо установити фокус процеса мислення і не дозволити думкам втекти , відволікатися, коли не потрібно. 

В кожному розділі ви знайдете актуальні новини, оголошення, цікаві статті, замітки спеціалістів Центру і других авторів в сфері практичної, прикладної, педагогічної, медичної психологій.