ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

КІТИ ЗОЖ

В зв'язку з соціально-економічними кризами, епідеміями, впливом негативних факторів, тема здорового способу життя, підвищення імунітету та адаптивних сил організму надзвичайно популярна!

Піклуватися про своє здоров'я цікаво ! Що ж допоможе нам укріпити імунну систему, допомогти адаптації свого організму до навантажень, впливу несприятливих факторів? Отже, кіти ЗОЖ:

- постійні заняття спортом;

- здорове та збалансоване харчування;

- достатній сон;

- лікувальне голодання та очищення організму;

- підвищення освідченості в сфері охорони здоров'я...

 

ІМУННА СИСТЕМА... Для чого потрібний імунітет?

Імунна система - це сукупність органів, тканин, клітин, які забезпечують захист організму від чужорідних тіл (вірусів, бактерій).

Імунітет є вродженим і набутим. Вроджений імунітет ми набуваємо генетично. Набутий імунітет формується під впливом оточуючого середовища. Наприклад, перехворівши на певну хворобу , в людини вироблюються антитіла до збудників. 

 

ЗАНЯТТЯ СПОРТОМ...

Не можливо переоцінити позитивний вплив на наше здоров'я занять спорту. Проста ранкова розминка - це заряд енергії та хорошого настрою на цілий день.

Радимо підібрати разом з психотерапевтом, реабілітологом комплекс вправ, які найбільше допоможуть вам розім'ятися, сказати стресу - "СТОП!", відчути роботу м'язів. Ви можете вибрати комплекс "Ключ Алієва", який за допомогою не складних вібраційних рухів допоможе вам гармонізувати психо-фізичний стан. Можете зайнятися фітнес-йогою, яка доступна тим, хто не вміє виконувати складні асани (пози). Вибір за вами !

 

ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ...

Здорове, збалансоване та достатнє харчування є важливим елементом профілактики вірусних захворювань, допомогає організму долати хронічні хвороби, зменшує негативний вплив на організм шкідливих факторів...

До продуктів, які перш за все слід вживати з ціллю підвищення імунітуту відносяться ті, які містять багато вітаміну А, В6, В12, D, C : риба (лосось, тунець, оселедець), сир та яйця, гриби. Особливо корисна сира їжа: фрукти і овочі, їстівна зелень, трави, авокадо, оливки, масло, оріхи і насіння...

 

ЛІКУВАЛЬНЕ ГОЛОДУВАННЯ...

Очищення організму через голодування рекомендовано видатним медиком Неумивакіним І, іншими видатними вітчизняними і зарубіжними фахівцями.  

Починати практикувати голодування краще одну добу. Щоб голодувати більше днів, варто порадитися з лікарем. Також, рекомендуємо радитися з лікарем людям, які хворіють на хронічні захворювання, онкологію.

Лікувальне голодування - це відмова від їжі. В деяких випадках від води. Але ми рекомендуємо вживати соки, травяні чаї. В період голодування організм активно очищується від шлаків і токсинів, запускається механізм самозцілення організму. В цей час оновлюється імунна система, навіть у літніх людей.

У день голодування бажано зменшити фізичне та розумове навантаження, більше відпочивати, проводити духовні практики (молитви, медитації, релаксації).

Після лікувального голодування рекомендується щадна їжа: суп-пюре, каша, смузі.

Отже, ми можемо активно впливати на обставини, піклуючись про своє здоров'я, приділяючи увагу гарним звичкам, зміцнюючи свій імунітет...